RSS

svētdiena, 2014. gada 17. augusts

Kur ņemt vairāk brīvā laika?

Ikdienas un darbu steigā nekad nesanāk izdarīt visu, ko vēlētos izdarīt... Kad nu beidzot atrodas brīvas minūtes, tad ir dilemma, trilemma un vēl dažādas "emmas", ko no visa vēlētos paspēt visvairāk... Smieklīgi, bet galu galā, kamēr par šo jautājumu prātoju, paspēju tik gaužām maz... Vai tas tikai ar mani ir tā?

Jau kādu krietnu laiku nebiju ieskatījusies savā blogā... Ak, vai, cik sen... Pēdējais ieraksts - pirms gada!!!
Patiesībā jau ir tik daudz kas, par ko gribētos uzrakstīt, padalīties interesantā informācijā,parādīt savus rokdarbiņus, bet viss beidzas ar to, ka laiks atrodas tikai tam, lai kaut ko paveiktu, bet nav laika, lai par šo veikumu vai atradumu uzrakstītu. Un ir pavisam muļķīgi apsolīt pašai sev (uz vēl muļķīgāk - apsolīt citiem) šo laiku atrast!

Pa šo laiku esmu sašuvusi dažas foršas lietiņas gan sev, gan meitiņai, esmu adījusi, esmu izlasījusi foršas grāmatas un interneta plašumos esmu atradusi daudz vērtīgas informācijas, ar kuru varētu padalīties...Gribas cerēt, ka es tomēr no tā visa par kaut ko tomēr blogā uzrakstīšu!

Esmu domājusi, ko es pati vēlos no šī bloga - vēlos ideju, atradumu un savu darbiņu krātuvīti. Gribu, lai, atverot blogu, es pati tur arastu to, ko nevēlos pazaudēt. Vēlos, lai te man ir tāda kā piezīmju kladīte ar svarīgajām lietām (jo visu paturēt prātā un atcerēties gadu gadiem nav iespējams). Man ne reizi vien ir bijis ta, ka zinu, - kaut kur es redzēju to un to... Bet kur? Vairs neatceros un arī atrast nevaru... Tad te varētu būt tā vieta, kur "dzīvotu" man svarīgās lietas...

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru