RSS

pirmdiena, 2013. gada 1. jūlijs

Maxi kleita vasarīgos toņos

Nekāda "lielā" šuvēja neesmu. Bet ļoti patīk šūt, tāpēc mēģinu to visu apgūt pašmācības ceļā un, protams, arī praktiski darbojoties.
Jau kādu laiku esmu sapratusi, ka uzšūt kaut ko pašai jebkurā gadījumā sanāk lētāk izmaksu ziņā, nekā pirkt gatavu, turklāt - ne nu vienmēr tās augstākās kvalitātes, izstrādājumu. Ieraudzītās cenas veikalā lietām, kuras man patīk, mani vienmēr iedvesmo taisnā ceļā doties uz audumu veikalu.
Pagaidām nekādos šūšanas kursos piedalījusies neemu (ceru, ka kādreiz būs iespēja pamācīties arī kursos), taču interneta piedāvātos resursus šūšanas mācībās izmantoju ļoti aktīvi.
Viena no biežāk apmeklētajām interneta vietnēm ar mērķi kaut ko iemācīties šūšanas lauciņā ir www.youtube.com. Ierakstu meklētājā interesējošās frāzes, un - aiziet!
Šoreiz iedvesmojos no šī video un mēģināju sev uzšūt kaut ko līdzīgu. Man sanāca nedaudz citādāk.Bet labi!
Lūk, fotoreportāža no kleitas tapšanas: Viss "iekš lillā"...pat ziedi vāzē.
 Izveidojam auduma puķi...
 Kopskats...
 Mans papildinājums kleitai no šī video - jostiņa, kuru sasprauž ar auduma puķi
 Tuvplāns:
Kleita šūta no plāna kokvilnas auduma. Tā kā audums tiešām ļoti plāns, tas ir arī nedaudz caurspīdīgs, tādēļ kleitu šuvu divos slāņos - iešuvu apakšsvārkus no balta kokvilnas auduma, kurš jau vairākus gadus gaidīja savu pielietojumu skapī (iespējams, tas ir ne no mammas, bet pat vecmammas krājumiem).
Aptuvenās kleitas izmaksas varētu būt 7-8 Ls (ja būtu jāpērk apakšsvārku audums, noteikti - vairāk). Domāju, ka veikalā šāda kleita varētu maksāt 15-20 Ls.
Nu, re - tagad man būs forša vasaras kleitiņa!

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru